Polecamy

 • Moja Chemia_2017_VII.jpg

  Zapowiedź. "Moja chemia" do kl. VII szkoły podstawowej

  Zgodnie z nową podstawą programową przygotowaliśmy dla kl. VII szkoły podstawowej podręcznik "Moja chemia", autorstwa Jana Rajmunda Paśko. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z podręcznikiem, który wyposaża ucznia w niezbędne umiejętności z zakresu chemii, wyrabia u niego umiejętność wnioskowania w oparciu o poznane fakty i obserwacje, a także daje rzetelne podstawy do dalszego bezstresowego kształcenia chemicznego w szkołach ponadpodstawowych. Innymi słowy, jest podręcznikiem na miarę pierwszej połowy XXI wieku.

  Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego pod numerem 853/1/2017.

  Zainteresowanym nauczycielom prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.

 • Jonkajtys Wspomnienia.jpg

  Na zesłaniu w Kazachstanie

  Marian Mikołaj Jonkajtys
  Spisane prozą wspomnienia brata ciotecznego sybirackiego poety Mariana Jonkajtysa. Opowieść napisana z perspektywy dziecka zesłanego wraz z rodziną do Kazachstanu.

  Książkę można zakupić tutaj.

 • Szlakami_swietych.jpg

  Polacy wyniesieni na ołtarze przez św. Jana Pawła II

  W związku z kanonizacją św. Jana Pawła II proponujemy wędrówkę szlakami świętych i błogosławionych Polaków, których nasz papież wyniósł na ołtarze. Książka pomaga w bliższym ich poznaniu i pielgrzymowaniu ścieżkami ich życia - tymi duchowymi i tymi geograficznymi, które przebiegają przez różne zakątki naszego kraju.

  Książkę w promocyjnej cenie można zakupić tutaj.