Polecamy

 • Kazachstan_web_big.jpg

  Polacy w Kazachstanie. Zesłania, dziedzictwo, nadzieje, powroty

  Uzupełnienie znakomitego opracowania historii związków polsko-syberyjskich Syberia. 400 lat polskiej diaspory... - obecna monografia skupia się na losach Polaków w Kazachstanie - począwszy od XIII-wiecznej wyprawy Benedykta Polaka do wspólczesnych problemów powrotu Polaków z tego stepowego kraju do Macierzy.

  Książka dofinansowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Patronat medialny – TVP Historia.

  Książkę można zakupić tutaj.

 • Moja Biologia_2017_VII.jpg

  Zapowiedź. "Moja biologia. Człowiek" do kl. VII szkoły podstawowej

  Zgodnie z nową podstawą programową przygotowaliśmy dla kl. VII szkoły podstawowej także podręcznik "Moja biologia. Człowiek", autorstwa Anny Dziedzickiej i Mateusza Wasylewskiego. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z podręcznikiem, który dużą wagę przywiązuje do kształtowania umiejętności i postaw, przekazując ciekawe i zarazem ważne treści dotyczące każdego młodego człowieka związane m.in. z warunkami i sposobami zachowania dobrej kondycji psychofizycznej.

  Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego pod numerem 921/3/2017.

  Zainteresowanym nauczycielom prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.

 • Moja Chemia_2017_VII.jpg

  Zapowiedź. "Moja chemia" do kl. VII szkoły podstawowej

  Zgodnie z nową podstawą programową przygotowaliśmy dla kl. VII szkoły podstawowej podręcznik "Moja chemia", autorstwa Jana Rajmunda Paśko. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z podręcznikiem, który wyposaża ucznia w niezbędne umiejętności z zakresu chemii, wyrabia u niego umiejętność wnioskowania w oparciu o poznane fakty i obserwacje, a także daje rzetelne podstawy do dalszego bezstresowego kształcenia chemicznego w szkołach ponadpodstawowych. Innymi słowy, jest podręcznikiem na miarę pierwszej połowy XXI wieku.

  Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego pod numerem 853/1/2017.

  Zainteresowanym nauczycielom prześlemy dodatkowe materiały informacyjne.